Ako prispieť?

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pomôcť ľuďom, ktorých negatívne postihla situácia spôsobená celosvetovou pandémiou Covid-19. Ich výzvy na podporu môžete podporiť cez darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk, ktorý sprostredkúva pomoc núdznym už desať rokov. Ako na to?

1 klik

Vyberte výzvu, ktorú chcete podporiť a kliknite na tlačidlo „Chcem prispieť“.

Presmerovanie

Následne budete presmerovaní na stránku, kde zadáte výšku vášho daru a vyberiete si možnosť platby.

Platba

Na výber máte platbu z vašej karty alebo presmerovanie do vášho internetbankingu, ak máte niektorú z vybraných bánk. Ak nie, môžete si platobné údaje vygenerovať prostredníctvom možnosti Platba z inej banky.

Identifikácia

Nikdy nemažte alebo nemeňte variabilný symbol pri platbe, len na základe tohto unikátneho symbolu vieme identifikovať vašu platbu a pripísať ju správnemu príjemcovi.

Dar

Vykonajte platbu v internetbankingu svojej banky alebo platbu kartou v zabezpečenom prostredí Tatra banky. Váš dar bude v plnej výške pripísaný pod výzvu okamžite.

Výsledok

Ak sa príjemca uchádza o podporu z Fondu vzájomnej pomoci, má overenú žiadosť overovateľom a váš dar príde v stanovenej lehote 30 dní, má nárok na ďalší príspevok. Ak bol váš dar do výšky 30 euro, rovnaký dar dostane aj z fondu. Ak bol dar 30 a viac eur, z fondu dostane maximálne 30 eur. Príspevky z fondu budú pripísané pod výzvu po skončení 30-dňovej lehoty a kontrole oprávnenosti darov."