Nora Kováčová

Dobrý deň, volám sa Norika, mám 33 rokov. Opatrenia z dôvodu Covid-19 nám spôsobili nemalé problémy.

Juraj Mačuga

Touto cestou by som vás veľmi rád poprosil o finančnú výpomoc na prekonanie ťažkej životnej situácie v čase koronakrízy.

Nora Majidi

Žiadam o podporu v časoch, kedy skončila moja celoživotná práca v troskách a neviem robiť to, čo viem.

Jarmila Slepčíková

Do tejto situacie som sa dostala , kôly aktualnej situacií COVID v ktorej sa aktualne nachadzame..

Miroslav Kicko

Dobry den ...Žiadam štat o fond vzajomnej pomoci nakolko som stratil zamestnanie koli Covidu a v obdobi covidu

Jozef Žinčák

Prosba o pomoc: splatenie dlhu na nájomnom, liečba dcéry s rozsiahlymi dermatologickými problémami, úhrada poplatkov spojených s návštevou predškolského a školského zariadenia

Marián Feder

Kvôli pandemii Covid 19 nemožem vykonávať svoje zamestnanie a tym by som vas chcel poprosiť o finančnu pomoc.

Ľubor Kulich

V živote človeka prídu niekedy aj ťažšie chvíle a neuvedomí si, aké ľahké je stratiť príjem, nemať rezervu a nezvládať situáciu počas pandémie.

Laura Pisarčíková

Ďakujeme za každú pomoc pre našu malú bojovníčku Lianku po mozgovej príhode a s veľkým nádorom na mozgu,ktorá je už rok v liečbe s chemoterapiou,ale zatiaľ nádor nezmenšila, len zastavila aby nerostol ďalej. Lianka aj napriek tomu bojuje ďalej zo všetkých síl,aby sa mohla opäť postaviť na nohy.

Dominika Tejediová

Prosim o pomoc pre syna na zubny strojcek,zial kvoly COVID-19 som si nedokazala nasetrit

Daniel König

Som invalidny dochodca, rozvedeny, teraz uz na starobnom dochodku o malej vyske, len 386,70,-eur. a staram sa o 14 rocnu dcerku.

Lukáš Kromerinský

Dobrý deň. Volám sa Lukáš , a pochádzam z malého mesta na Záhorí. Touto cestou prosím o pomoc, nakoľko ma čaká operácia kolena. Kvôli Koronakríze som prišiel o prácu, a zostal som nakoniec aj úrazovej nemocenskej starostlivosti. Za každú pomoc , budem veľmi vďačný.

Pavol Konštiak

Pochádzam zo Žiliny a kvôli koronavírusu som sa ocitol v zlej finančnej situácii. Prišiel som o prácu.

Mária Mezenská

Pomôžte mne a mojim deťom zabezpečiť zvýšené výdavky a potreby na život a vzdelanie počas pandémie COVID-19.

Lívia Vašková

Som 29-ročna matka so štyrmi detmi v zlej sociálnej a finančnej situácii , značne nám uškodili opatrenia kvôli covid19 ,keďže firma nemohla import export tak skrachovala tým pádom sme priŠli o príjem ktorý čiastočne Kryl aj náklady na zdravotnú starostlivosť o astmatika ktorého vychovávame..sme fakt na línii sos, každá korunka pomôže , keďže nemáme nikoho v rodine ktorý by bol ochotný pomôcť alebo by bol v situácii kedy by mohol pomôcť, študovala som na teologickej fakulte s víziou dobrého slušného uplatnenia v spoločnosti žiaľ štúdium som musela prerušiť kôli rizikovemu tehotenstvu , snažím sa chodiť na brigády kde by som mohla chodiť na pár hodín ale nemá mi kto strážiť deti navyše synček je chorý tak potrebuje starostlivosť... zvýšenú.. Z celého srdca vas prosím o pomoc a srdečne ďakujem za každú pomoc Boh vás žehnaj,spolu to zvládneme

Kristína Némová

Prosím všetkých o pomoc. Môj príjem nepresahuje ani životné minimum a nedokážem platiť ani nájomné. Nemám sa na koho obrátiť keďže som sirota.

Michal Knitl

Pomoc pre dramaturga podujatí, ktoré nemohli byť kvôli covidu.

Martin Šimko

Prosím o pomoc na pokrytie hypotéky a životných nákladov.

Emanuel Drexler

Som starší a v biede ako nikdy doposiaľ v živote . Ani foto sem neviem preniesť, nie že by som bol práve jedným z tých krajších.

Mária Balážová

V dôsledku celosvetovej pandémie koronavírusu sme s deťmi prišli o bývanie. Útočisko sme našli až v krízovom centre.

Oľga Králiková

Prosím o dôstojný život pre moju 10rocnu dcérku veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Barbara Kollárová

Neutíchajúca pandemická situácia sa ma významne dotkla a prakticky znemožnila moju schopnosť vykonávať si svoju prácu

Terézia Hanudelová

Kvôli koronavírusu som sa ocitla v ťažkej finančnej situácii. Veľmi pekne by som Vás preto chcela všetkých prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť o finančnú pomoc.

Dagmara Kellnerová

Od polovice marca pociťujeme obrovský nápor na ochranu zdravia mojich dvoch nevyliečiteľne chorých dcér

Patrícia Mráziková

Podnikateľ, ktorý využil koronakrízu a vyplával z nej ako víťaz, pretože tak sú v našej krajine nastavené zákony

Dana Tokárová

Prosím širokú škálu ľudí o pomoc v závažnej finančnej situácii

ivan Vlčko

Z dôvodu mimoriadne nepriaznivej finančnej situácie prosím o finančný príspevok, aby sme s manželkou a synom neskončili na ulici.

Alena Žačková

Dobrý deň prepáčte prosím vás ak môžete mi prosím splatiť pohreb mojej mamy.

Adam Strapák

Pokles príjmu mi zapríčinil neschopnosť platenia nákladov na bývanie.

Jiří Jobánek

10 rokov práce v cestovnom ruchu, z dôvodu korona krízy som prišiel o zamestnanie, čo je pre mňa ako živiteľa rodiny veľký problém

Tibor Jackanin

Od mája tohto roka sa trápim s neustálou intenzívnou bolesťou močových ciest, napriek obrovskému množstvu vyšetrení, stále nemám presne určený príčinu bolesti, teda to nevieme ani ako správne liečiť. Táto choroba mi zničila za krátky čas celý život.

Adam Ligač

Dobrý deň, o stránke a možnej pomocí som sa dozvedel dnes pomocou internetu a som v dosť ťažkej situácii tak by som ju skúsil využiť.

Adriana Bokrošová

Volám sa Adrika. Žijem a pracujem v Nitre už viac ako 10 rokov. Tu v Nitre je život rýchlejší ako som bola zvyknutá, lepšie povedané viac uponáhľanejší, no zvykla som si.

Marian Klimo

Pre ťažkú chorobu a situáciu ohľadne COVIDU, som sa dostal do ťažkej situácie

Peter Karvai

Doteraz som pomáhal ja, a to ľuďom so zdravotnými problémami a seniorom. Teraz nesmiem svoje povolanie vykonávať, ale účty platiť treba.

Maria Michalková

Prosim dobrych ludi o pomoc som zufala ste moja posledna nadej ako prezit v momentalnej tazkej zivotnej situacii

Adela Keráková

Dobrý deň, Som študentka, študujúca v Dánsku, prišla som o prácu kôli Lockdownu, no stále musím platiť za nájom, jedlo, transport, veľmi by sa mi zišla pomoc.

Zuzana Brezovská

Znizene prijmy pod hranicu zivotneho minima, od MARCA 2020 /od prvej vlny/ na 170,- pocas PN140,--bohuzail,moja situacia ,v co som pevne verila,sa nezlepsila,ale zhorsila, bo som k 31.12.2020 dostala este aj vypoved od zamestnavatela.

Mária Burdiová

Už 5 mesiacov som nemala prácu kvôli koronavírusu, nemôžem zaplatiť účty, účty už nepočkajú. Mám školopovinné deti, ktoré si potrebujú kúpiť školské potreby, hygienické potreby a lieky. Môj manžel je velmi chory na srdce, bol operovaný.

Adrian Farkaš

Finančné prostriedky potrebujem na platenie účtov, lieky, stravu.

Iveta Chobotová

Dobrý deň prajem, prosím o finančnú pomoc v nidzi, nakoľko som na ID ktorí mám 158 EUR a z toho nedokážem pokryť moje náklady.

Filip Kušev

Dobrý deň priatelia. Obraciam sa na Vás s prosbou o finančnú pomoc v časoch, ktoré zasiahli svojim spôsobom každého z nás, niektorých však najme po finančnej stránke a ja som jedným z nich.

Zuzana Beňaková

Prosim pekne o pomoc ocitli sme sa v zlej finančnej tiesny nemame ani na zakladne potreby pre deti.Prosim o pomoc.

Júlia Macáková

Prosím o príspevok na zubný strojček, ktorý potrebujem kvôli zdravotným problémom ale bohužiaľ naň nemám dostatok financií, keďže som mladá študentka, ktorá pochádza zo sociálne slabej rodiny.

Edita Makulová

Týmto by som Vás chcela požiadať o pomoc k lepšiemu životu našej rodiny, kde živiteľ rodiny prišiel v dôsledku koronakrízy o zamestnanie.

Michal Kačáni

Ahojte,neviem ako začať,ale rád by som chcel požiadať o príspevok z Matovičovho fondu pre ludi ktorých zasiahla korona kríza. Všade sa píše,že podnikatelia potrebujú pomoc a aj ju asi dostanú. Tak bolo by fajn, keby sa nezabudlo aj na fyzické osoby.

Angelika Burdiová

Dobry den, kvoli Covidu nemam pracu a musím zaplatit ucty. Moja setra chodi do skoly, moja mamka nepracuje a moj otec je velmi chory.

Martin Horváth

Dobrý deň, volám sa Maťo, mám 31 rokov a kvôli koronakríze som sa dostal do finančných problémov.

Iveta Kurucová

veľmi pekne by som vás chcela poprosiť o pomoc , kvôli pandémie som ostala bez práce , bez príjmu.

Iveta Holbusová

Pomoc rodine zasiahutej korona krízou a pri likvidácii škôd po zásahu blesku do rodinného domu. Prosím o pomoc mojej rodine zasiahnutej korona krízou, kde som ako matka vdova prišla o prácu a pri likvidácii škôd po zásahu blesku do rodinného domu Som vdova matka dvoch nezaopatrených detí vplyvom Covidu som prišla o prácu, bola som na OČR s maldšou dcérou a aby toho nebolo málo tak nám v noci 1.9.2020 počas silnej búrky zasiahol blesk náš rodinný dom, ktorý ho poškodil zvonku- poničená strecha, rozbitý komín a hlavne dnu zhorelo nám elektrické vedenie v rodinnom dome celé podkrovie, schodisko aj na prízemí, časť kotolne, teraz postupne opravujeme celý dom je to veľmi náročné, bývame na prízemí, sme radi, že vôbec máme kde bývať, potrebovali by sme nejakú pomoc na opravu.

Danka Potočná

Som nepočujúca, komunikujem posunkami, som rozvedená sama sa starám o svoju 11 ročnú dcéru. V čase vypuknutia pandémie COVID - 19 som prišla o prácu. Od 01.07. 2020 som začala pracovať na polovičný úväzok.

Tomáš Chalupa

Som profesionálny DJ ktorý už od Marca nemá žiadny príjem so svojej profesie

Dana Melichová

Veľká vďaka patrí všetkým dobrým ľuďom, ktorí pomáhajú tým, ktorí to potrebujú....

Anna Midianaia

Dobrý deň! Moje meno je Anna. Moja dcéra sa volá Adrianka. Učíme sa spolu a žijeme na Slovensku. Kvôli koronavírusu Adrianka nechodí do školy. A mám dištančné vzdelávanie. Sme veľmi vďační všetkým Slovákom, ktorí nás podporujú v tejto zložitej dobe. Žiadame vás o pomoc pri platení zdravotného poistenia - pre mňa a moju dcéru.

Monika Farkašová

Slobodná mamička s dvomi dcérami prosí o pomoc v ťažkej životnej situácii

Kamila Hrubcová

Volám sa Kamila a chcem prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť všetkých dobrých ľudí o pomoc.

Katarína Briscoli

Dobrý deň, sme rodinka so šiestimi deťmi, ktorá žije v mestskej časti Veľká v meste Poprad.

Silvia Vinczeová

Prosba o financnu pomoc z FVP aj pre slobodnu maminu so 4r. synom, nakolko pocas korona krizy som s malym nezapadla do ziadnej skupiny pomoci napriek tomu ze skolky boli zavrete a nebola sanca pracovat ani par hodin bez skolky...

Natália Pecková

Dobrý deň, z dôvodu pandémie som prišla o možnosť plnohodnotne vykonávať svoju prácu, nakoľko pracujem v personálnej agentúre a kvôli súčasnej situácii sme prišli o veľa klientov a nemáme ani nové ponuky. Verím že táto situácia je tažka nielen pre mňa ale aj mnoho iných ľudí, ktorí potrebujeme pomocť.

Vanesa Jonášová

Som slobodná mamička a sama sa starám o 2 ročnú dcérku. Snažíme sa žiť čo najlepšie len možnosti v rámci pomoci a práci je veľmi v danej situácii veľmi male. No napriek tomu sa snažíme čo najlepšie .....

Katarína Belková

Prosba o pomoc -som invalidná dôchodkyňa a potrebujem finančnú pomoc..Sama to nezvládnem.Všetkým vopred veľmi pekne ďakujem.

Adriana Makulová

dobry den volam sa adriana chcela by som povedat ze Covid-19 nám spôsobili nemalé problémy.

Adriana Lakatošová

Poprosím vás veľmi pekne o finančnú pomoc prekonať tašku životnu situáciu pačas koronavirus

Miloš Gerši

Výpadok príjmu počas koronakrízy a nemožnosť čerpať príspevok prvej pomoci zverejneného na www.pomahameludom.sk

Martina Tomášová

Mám 28 rokov, nakoľko som kvôli korone prišla o brigádu a študujem na SŠ na VOŠ (nadstavba) posledný ročník a nemám nárok na žiadnu dávku od štátu, doteraz ma doslova "sponzorovali" rodičia, no nakoľko tu máme koronakrízu, nevedia ma ďalej finančne podporovať a ja som sa ocitla v tejto ťažkej situácií. Študujem posledný ročník a nerada by som ukončila štúdium a prišla o šancu na lepší, zmysluplnejší a dôstojný život, stále bojujem, dúfam a hľadám cestu..

Vladimír Tondra

Prosím o pomoc , Môj zamestnávateľ mi skrátil pracovný uväzok, ktorý je jediným príjmom mojej viacdetnej rodiny. Banka mi vypovedala úver, ktorý mám splatiť do konca roka.Prosím Vás o pomoc v tejto ťažkej situácii .

Monika Pecková

Dobrý deň, som majiteľka reštaurácie a vďaka situácií s koronavírusom som prišla o časť svojho príjmu, kvôli nariadeniu vlády. Máme obmedzený predaj na minimum už skoro 5 mesiacov a pomoc naozaj potrebujem

Monika Krížová

nikdy by som neverila, že jeden deň budem nútená o pomoc žiadať takto

Katarína Šišková

Celý život sa venujem tancu a umeniu. To dostalo v roku 2020 stopku a rok 2021 vyzerá zatiaľ ešte horšie. Preto žiadam o podporu.

Marek Mackovič

Žiadam o podporu v časoch covid. Keďže nemôžem vykonávať moju prácu, ktorou je filmárčina, prišiel som do situácie, kedy potrebujem pomoc.

Pavol Kotlar

Prosím o pomoc Kvôli Covid situácii som stratil zamestnanie a následne som sa stal onkologickým pacientom.

Antónia Topoľančinová

Milí darcovia, obraciame sa na vás s prosbou o finančnú a materiálnu pomoc pre chorého predčasne narodeného synčeka Miška a predčasne narodenú dcérku Simonku. Zo srdca ďakujeme.

Lýdia Dická

Volám sa Lydka a som mamou štyroch detí: Karin (15), Julky (13), Peťka (11) a Klárky (2,5). Ľúbim ich celou dušou a chcem pre nich to najlepšie. Na ich výchovu som však ostala ostala sama. Zo strachu o život sme ušli od manžela. Nestihli sme vziať vtedy takmer nič. Prosíme o pomoc dobrých ľudí a Fond vzájomnej pomoci.

Gabriela Berkyová

Vplyvom pandémie koronavírusu mi bol výrazne znížený úväzok v práci, nachádzame sa s deťmi v ťažkej životnej situácii.

Jarmila Tokarova

Dobry den sme rodinka v zlej finančnej situacii moj manzel je po operacii srdca ma 3 cievny bajpas poebera iba polovicny dochodok co je 190eur ja som pracovala ako upratovacka v kauflande nakolko prisiel virus ma prepustili nemam pracu a v takom case si ani nedokaZem najst nakolko nikoho neprimaju sme na tom financne Zle je tu zima a mi.nemame ani na kupu dreva a zakladnuvh potravin nakolko to co poberame nam sotva vystaci na najom a preto som.sa rozhodla napisat vam a poprosit vas o prispevok na kupu dreva a na potraviny

Ján Turányi

Kvôli Covid-19 som stratil prácu čo som vykonal ako dôchodca

Zuzana Černayová

Pomoc na prekonanie obdobia bez práce a bez príjmu popri prebiehajúcej rekvalifikácii, ktorá bola v marci stopnutá koronakrízou.

Ján Buday

Neľahká situácia kvôli korona kríze. Živím sa cestovným ruchom no bohužiaľ tento segment prestal existovať.

Lukáš Chovan

Pred Korona krízou som mal sľubne rozbehnutú prácu pre jeden letenkový portál. To však všetko zmenila táto kríza...

Lucia Šoltésová

Touto cestou by som vám a všetkým ktorí chcú prispieť našej dcérke chcela veľmi pekne poďakovať. Dcérka je atopická, alergička a veľmi by jej pomohla nová posteľ s antialergennym matracom a antialergennou pokrývkou. Chystá sa pomaly do školy, rada, tvorí, kreslí a maľuje a vlastný pracovný stolík so stoličkou by ju taktiež veľmi potešil. Luci ma ešte 2 starších a jedného mladšieho brata. Chcela by sa stať lekárkou, rada číta, tancuje a má rada svoje súkromie, ktoré by sme jej radi vytvorili aj vďaka vašej podpore. Toho času spinka zatiaľ na manželskej posteli s rodičmi.

Adriana Smutná

Prosba o finančnú pomoc na nedoplatky a platenie účtov v čase koronakrízy - som invalidná dôchodkyňa .

Lucia Királyová

Dobrý deň, prišla som o prácu v období koronavírusu. Som v zúfalej situácii, preto prosím o finančnú pomoc.

Marek Konrády

Prosím o poskytnutie jednorázovej výpomoci pre mňa a moju rodinu.

Patrik Pompa

Dobrý deň sme troj členná rodina ktorá potrebuje pomoc

Elena Budinská

Prišla som v máji pre pandemickú OČR o prácu. Živím sama školopovinné deti.

Ján Šimko

Po vyše 25 rokoch som dostal výpoveď a momentálne si v tejto neľahkej situácii hľadám novú prácu.

Ladislav Varga

Počas prvej vlny pandémie som prišiel o všetko. 3 mesiace bez práce spotrebovali moje úspory. Teraz, keď už sa práca opäť začala rozbiehať, v najlepšom opäť pracovať nemôžem. Som na pokraji finančných síl.

Vladimira Palešová

Prosba a poďakovanie ľudom, ktorí môžu a chcú pomôcť žene, ktorá sama vychováva 5 detí

Monika Rišková

Keďže korona kríza ma postihla v úplne každom smere života a moje úspory už sú minuté a dostávam sa do mínusu, rozhodla som sa osloviť dobrých ľudí o pomoc.

David Vallner

UPSVaR mi doteraz ani len neposlal dodatok k dohode k prvej pomoci plus. Od septembra som bez vacsiny prijmu, a skoncili mi odklady hypotek. Potrebujem nejako preklenut obdobie, nez sa stat zobudi a mne sa obnovi prijem.

Patrik Kuruc

Akákoľvek výpomoc z vašej strany by bola záchranou. Ďakujem

Filip Winkler

Som živnostník, ktorému sa vplyvom koronakrízy rapídne znížil príjem.

Marcela Rigová

Prosím o pomoc s úhradou podnájmu, som starobná dôchodkyňa, pracujúca na dohodu. Činnosť som pre koronakrízu nemohla vykonávať.

Martina Mihalkovičová

Dobrý deň, z dôvodu pandémie už nemôžem vykonávať svoju prácu event managerky. Táto situácia je ťažká, aj keď sa snažím nájsť si novú prácu, potrebujem finančnú pomoc.

Viliam Vizváry

Dobrý deň, som plnoinvalidný dôchodca so ZŤP preukazom a musím si privyrábať, pretože výška môjho invalidného dôchodku je iba 324.30 Eur. Privirábam si prevádzkovaním živnosti už 41 rokov.

Anna Midianaia

Žiadame vás, aby ste mi pomohli zaplatiť jeden mesiac života v internátnej škole.

Martin Sojka

Prvom rade by som vás chcel veľmi poďakovať všetkých,ktorý pomôžu v ťažkej situácii a vedia pochopiť aké to je Teraz pomoc potrebujem ja a moja rodina no nikdy nevieš kedy tu pomoc budeš potrebovať ty sam.

Monika Raisová

Spolu so 6 ročnou dcérkou bývame v krízovom centre a veľmi pekne by sme chceli poprosiť o finančnú pomoc.

Slávka Kolarčíková

Som nepočujúca, komunikujem iba v posunkovom jazyku. Žijem sama v byte , ktorý teraz nemám z čoho platiť. Pred Covid - 19 som pracovala, ale dostala som výpoveď.

Brigita Pittroffová

Dobry den ja som sa ocitla v zlej zivotnej situacii pre COVID 19 nakolko sa mi zvysili vydavky na ruska a dezinfekcie,ja som invalidna dochodkyna trpim reumou us od mala,v roku 2019 mi nasli nador na hrubom creve od tej doby mi zastavili biologicku liecbu ktoru som poberala v boji proti reume ,potom prisla pandemia covid 19 ja som v tej dobe prisla o svoje uspory lebo sme robili vecsie zasobi jedla, nakupi,dezinfekcie,ruska,drahe vytaminy a vsetko co k tomu patri aby sme sa co najmenej zdrziavali na verejnosti a posluchali nariadenia nasej vlady,potom sa reuma casom zhorsovala bez tej biologickej liecby zacali opuchy ruk noh a bolesti celeho tela,lekarma mi odporuca rehabilitacie, vseliake drahe masticky ,lieky,ortopedicku obuv,naplastia proti bolesti atd. no z mojho inv.dochodku to nevystaci a uspory som minula pri pandemii.Preto sa obracia s prozbou na dobrych ludi chcem poprosit jednorazovy prispevok z FVP o podporenie mojej situacie dakujem.

Miroslava Rajnikova

Osamelá mama Mirka s dvoma deťmi v dôsledku koronakrízy prišla o výživné od otca, ktorý ho nemá z čoho platiť. Zo sociálnych dávok nedokáže pokryť mesačné náklady na domácnosť a náklady spojené s liečbou syna

Annamária Eliašová

Veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o pomoc. Sama to nezvladam, kvôli koronavírusu som prišla o prácu a teda aj o príjem a nemám sa na koho obrátiť. Ste mojou poslednou nádejou 🙁

Michal Žarnovičan

Som pracujúci študent - živnostník. Kvôli opatreniam proti Covid-19 som prišiel o všetky zákazky. Popri práci študujem na VŠ, teda musím platiť školné.

Romana Korenková

Dobrý deň, kvôli koronavírusu som sa ocitla v ťažkej finančnej situácii. Veľmi pekne by som vás preto chcela všetkých prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť o pomoc.

Iveta Lehocká

Milí darcovia, rada by som Vás oslovila o finančnú pomoc pre moju rodinku,ktorá je pre mna tým najväčším darom

Tibor Frolo

Sme rodina s obmedzeným príjmom z Martina - matka s postihnutým synom.

Valéria Fabóová

Dobrý deň. Dozvedela som sa v televíznych novinách o tomto spôsobe pomoci, tak som sa odhodlala sem napísať.

Viera Muráni

Som na čiastočnom invalidnom dôchodku pre operácie chrbtice. Mám ešte jednu neplnoletú dcéru a žijeme v podnájme. Počas pandémie som prišla opakovane o prácu upratovačky v nákupnom centre. Prosím o pomoc.

Miroslav Balogh

Od marca 2020 sa s príchodom korona vírusu absolútne zastavili všetky aktivity, ktorým som sa profesionálne venoval, a tak sa mi obmedzil príjem na absolútne minimum.

Lucia Szabó

Pomoc rodine s piatymi detmi (sieste na ceste) v karantene /pozitivny covid