Adriana Bokrošová

Volám sa Adrika. Žijem a pracujem v Nitre už viac ako 10 rokov. Tu v Nitre je život rýchlejší ako som bola zvyknutá, lepšie povedané viac uponáhľanejší, no zvykla som si.

Patrik Kuruc

Akákoľvek výpomoc z vašej strany by bola záchranou. Ďakujem

Martina Tomášová

Mám 28 rokov, nakoľko som kvôli korone prišla o brigádu a študujem na SŠ na VOŠ (nadstavba) posledný ročník a nemám nárok na žiadnu dávku od štátu, doteraz ma doslova "sponzorovali" rodičia, no nakoľko tu máme koronakrízu, nevedia ma ďalej finančne podporovať a ja som sa ocitla v tejto ťažkej situácií. Študujem posledný ročník a nerada by som ukončila štúdium a prišla o šancu na lepší, zmysluplnejší a dôstojný život, stále bojujem, dúfam a hľadám cestu..

Alena Žačková

Dobrý deň prepáčte prosím vás ak môžete mi prosím splatiť pohreb mojej mamy.

Jarmila Slepčíková

Do tejto situacie som sa dostala , kôly aktualnej situacií COVID v ktorej sa aktualne nachadzame..

Iveta Chobotová

Dobrý deň prajem, prosím o finančnú pomoc v nidzi, nakoľko som na ID ktorí mám 158 EUR a z toho nedokážem pokryť moje náklady.

Marek Konrády

Prosím o poskytnutie jednorázovej výpomoci pre mňa a moju rodinu.

Jozef Žinčák

Prosba o pomoc: splatenie dlhu na nájomnom, liečba dcéry s rozsiahlymi dermatologickými problémami, úhrada poplatkov spojených s návštevou predškolského a školského zariadenia

Pavol Konštiak

Pochádzam zo Žiliny a kvôli koronavírusu som sa ocitol v zlej finančnej situácii. Prišiel som o prácu.

Mária Mezenská

Pomôžte mne a mojim deťom zabezpečiť zvýšené výdavky a potreby na život a vzdelanie počas pandémie COVID-19.

Zuzana Beňaková

Prosim pekne o pomoc ocitli sme sa v zlej finančnej tiesny nemame ani na zakladne potreby pre deti.Prosim o pomoc.

Viliam Vizváry

Dobrý deň, som plnoinvalidný dôchodca so ZŤP preukazom a musím si privyrábať, pretože výška môjho invalidného dôchodku je iba 324.30 Eur. Privirábam si prevádzkovaním živnosti už 41 rokov.

Anna Midianaia

Žiadame vás, aby ste mi pomohli zaplatiť jeden mesiac života v internátnej škole.

Zuzana Brezovská

Znizene prijmy pod hranicu zivotneho minima, od marca 2020 /od prvej vlny/ na 170,- pocas PN140,--bohuzail,moja situacia trva aj v novom roku.

Katarína Belková

Prosba o pomoc -som invalidná dôchodkyňa a potrebujem finančnú pomoc..Sama to nezvládnem.Všetkým vopred veľmi pekne ďakujem.

Dana Melichová

Veľká vďaka patrí všetkým dobrým ľuďom, ktorí pomáhajú tým, ktorí to potrebujú....

Katarína Briscoli

Dobrý deň, sme rodinka so šiestimi deťmi, ktorá žije v mestskej časti Veľká v meste Poprad.

Oľga Králiková

Prosím o dôstojný život pre moju 10rocnu dcérku veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Danka Potočná

Som nepočujúca, komunikujem posunkami, som rozvedená sama sa starám o svoju 11 ročnú dcéru. V čase vypuknutia pandémie COVID - 19 som prišla o prácu. Od 01.07. 2020 som začala pracovať na polovičný úväzok.

Peter Karvai

Doteraz som pomáhal ja, a to ľuďom so zdravotnými problémami a seniorom. Teraz nesmiem svoje povolanie vykonávať, ale účty platiť treba.

Jarmila Tokarova

Dobry den sme rodinka v zlej finančnej situacii moj manzel je po operacii srdca ma 3 cievny bajpas poebera iba polovicny dochodok co je 190eur ja som pracovala ako upratovacka v kauflande nakolko prisiel virus ma prepustili nemam pracu a v takom case si ani nedokaZem najst nakolko nikoho neprimaju sme na tom financne Zle je tu zima a mi.nemame ani na kupu dreva a zakladnuvh potravin nakolko to co poberame nam sotva vystaci na najom a preto som.sa rozhodla napisat vam a poprosit vas o prispevok na kupu dreva a na potraviny

Angelika Burdiová

Dobry den, kvoli Covidu nemam pracu a musím zaplatit ucty. Moja setra chodi do skoly, moja mamka nepracuje a moj otec je velmi chory.

Miloš Gerši

Výpadok príjmu počas koronakrízy a nemožnosť čerpať príspevok prvej pomoci zverejneného na www.pomahameludom.sk

Lucia Szabó

Pomoc rodine s piatymi detmi (sieste na ceste) v karantene /pozitivny covid

Martin Sojka

Prvom rade by som vás chcel veľmi poďakovať všetkých,ktorý pomôžu v ťažkej situácii a vedia pochopiť aké to je Teraz pomoc potrebujem ja a moja rodina no nikdy nevieš kedy tu pomoc budeš potrebovať ty sam.

Lýdia Dická

Volám sa Lydka a som mamou štyroch detí: Karin (15), Julky (13), Peťka (11) a Klárky (2,5). Ľúbim ich celou dušou a chcem pre nich to najlepšie. Na ich výchovu som však ostala ostala sama. Zo strachu o život sme ušli od manžela. Nestihli sme vziať vtedy takmer nič. Prosíme o pomoc dobrých ľudí a Fond vzájomnej pomoci.

Marcela Rigová

Prosím o pomoc s úhradou podnájmu, som starobná dôchodkyňa, pracujúca na dohodu. Činnosť som pre koronakrízu nemohla vykonávať.

Michal Knitl

Pomoc pre dramaturga podujatí, ktoré nemohli byť kvôli covidu.

Vladimira Palešová

Prosba a poďakovanie ľudom, ktorí môžu a chcú pomôcť žene, ktorá sama vychováva 5 detí

Laura Pisarčíková

Ďakujeme za každú pomoc pre našu malú bojovníčku Lianku po mozgovej príhode a s veľkým nádorom na mozgu,ktorá je už rok v liečbe s chemoterapiou,ale zatiaľ nádor nezmenšila, len zastavila aby nerostol ďalej. Lianka aj napriek tomu bojuje ďalej zo všetkých síl,aby sa mohla opäť postaviť na nohy.

Filip Kušev

Dobrý deň priatelia. Obraciam sa na Vás s prosbou o finančnú pomoc v časoch, ktoré zasiahli svojim spôsobom každého z nás, niektorých však najme po finančnej stránke a ja som jedným z nich.

Adrian Farkaš

Finančné prostriedky potrebujem na platenie účtov, lieky, stravu.

Annamária Eliašová

Veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o pomoc. Sama to nezvladam, kvôli koronavírusu som prišla o prácu a teda aj o príjem a nemám sa na koho obrátiť. Ste mojou poslednou nádejou 🙁

Silvia Vinczeová

Prosba o financnu pomoc z FVP aj pre slobodnu maminu so 4r. synom, nakolko pocas korona krizy som s malym nezapadla do ziadnej skupiny pomoci napriek tomu ze skolky boli zavrete a nebola sanca pracovat ani par hodin bez skolky...

Daniel König

Som invalidny dochodca, rozvedeny, teraz uz na starobnom dochodku o malej vyske, len 386,70,-eur. a staram sa o 14 rocnu dcerku.

Martin Horváth

Dobrý deň, volám sa Maťo, mám 31 rokov a kvôli koronakríze som sa dostal do finančných problémov.

Pavol Kotlar

Prosím o pomoc Kvôli Covid situácii som stratil zamestnanie a následne som sa stal onkologickým pacientom.

Ladislav Varga

Počas prvej vlny pandémie som prišiel o všetko. 3 mesiace bez práce spotrebovali moje úspory. Teraz, keď už sa práca opäť začala rozbiehať, v najlepšom opäť pracovať nemôžem. Som na pokraji finančných síl.

Patrícia Mráziková

Podnikateľ, ktorý využil koronakrízu a vyplával z nej ako víťaz, pretože tak sú v našej krajine nastavené zákony

Ján Buday

Neľahká situácia kvôli korona kríze. Živím sa cestovným ruchom no bohužiaľ tento segment prestal existovať.

Ján Turányi

Kvôli Covid-19 som stratil prácu čo som vykonal ako dôchodca

Lukáš Kromerinský

Dobrý deň. Volám sa Lukáš , a pochádzam z malého mesta na Záhorí. Touto cestou prosím o pomoc, nakoľko ma čaká operácia kolena. Kvôli Koronakríze som prišiel o prácu, a zostal som nakoniec aj úrazovej nemocenskej starostlivosti. Za každú pomoc , budem veľmi vďačný.

Viera Muráni

Som na čiastočnom invalidnom dôchodku pre operácie chrbtice. Mám ešte jednu neplnoletú dcéru a žijeme v podnájme. Počas pandémie som prišla opakovane o prácu upratovačky v nákupnom centre. Prosím o pomoc.

Jiří Jobánek

10 rokov práce v cestovnom ruchu, z dôvodu korona krízy som prišiel o zamestnanie, čo je pre mňa ako živiteľa rodiny veľký problém

Vladimír Tondra

Prosím o pomoc , Môj zamestnávateľ mi skrátil pracovný uväzok, ktorý je jediným príjmom mojej viacdetnej rodiny. Banka mi vypovedala úver, ktorý mám splatiť do konca roka.Prosím Vás o pomoc v tejto ťažkej situácii .

Valéria Fabóová

Dobrý deň. Dozvedela som sa v televíznych novinách o tomto spôsobe pomoci, tak som sa odhodlala sem napísať.

Michal Kačáni

Ahojte,neviem ako začať,ale rád by som chcel požiadať o príspevok z Matovičovho fondu pre ludi ktorých zasiahla korona kríza. Všade sa píše,že podnikatelia potrebujú pomoc a aj ju asi dostanú. Tak bolo by fajn, keby sa nezabudlo aj na fyzické osoby.

Slávka Kolarčíková

Som nepočujúca, komunikujem iba v posunkovom jazyku. Žijem sama v byte , ktorý teraz nemám z čoho platiť. Pred Covid - 19 som pracovala, ale dostala som výpoveď.

Dagmara Kellnerová

Od polovice marca pociťujeme obrovský nápor na ochranu zdravia mojich dvoch nevyliečiteľne chorých dcér

Iveta Holbusová

Pomoc rodine zasiahutej korona krízou a pri likvidácii škôd po zásahu blesku do rodinného domu. Prosím o pomoc mojej rodine zasiahnutej korona krízou, kde som ako matka vdova prišla o prácu a pri likvidácii škôd po zásahu blesku do rodinného domu Som vdova matka dvoch nezaopatrených detí vplyvom Covidu som prišla o prácu, bola som na OČR s maldšou dcérou a aby toho nebolo málo tak nám v noci 1.9.2020 počas silnej búrky zasiahol blesk náš rodinný dom, ktorý ho poškodil zvonku- poničená strecha, rozbitý komín a hlavne dnu zhorelo nám elektrické vedenie v rodinnom dome celé podkrovie, schodisko aj na prízemí, časť kotolne, teraz postupne opravujeme celý dom je to veľmi náročné, bývame na prízemí, sme radi, že vôbec máme kde bývať, potrebovali by sme nejakú pomoc na opravu.

Kamila Hrubcová

Volám sa Kamila a chcem prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť všetkých dobrých ľudí o pomoc.

Nora Kováčová

Dobrý deň, volám sa Norika, mám 33 rokov. Opatrenia z dôvodu Covid-19 nám spôsobili nemalé problémy.

Mária Burdiová

Už 5 mesiacov som nemala prácu kvôli koronavírusu, nemôžem zaplatiť účty, účty už nepočkajú. Mám školopovinné deti, ktoré si potrebujú kúpiť školské potreby, hygienické potreby a lieky. Môj manžel je velmi chory na srdce, bol operovaný.

Terézia Hanudelová

Kvôli koronavírusu som sa ocitla v ťažkej finančnej situácii. Veľmi pekne by som Vás preto chcela všetkých prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť o finančnú pomoc.

Lívia Vašková

Som 29-ročna matka so štyrmi detmi v zlej sociálnej a finančnej situácii , značne nám uškodili opatrenia kvôli covid19 ,keďže firma nemohla import export tak skrachovala tým pádom sme priŠli o príjem ktorý čiastočne Kryl aj náklady na zdravotnú starostlivosť o astmatika ktorého vychovávame..sme fakt na línii sos, každá korunka pomôže , keďže nemáme nikoho v rodine ktorý by bol ochotný pomôcť alebo by bol v situácii kedy by mohol pomôcť, študovala som na teologickej fakulte s víziou dobrého slušného uplatnenia v spoločnosti žiaľ štúdium som musela prerušiť kôli rizikovemu tehotenstvu , snažím sa chodiť na brigády kde by som mohla chodiť na pár hodín ale nemá mi kto strážiť deti navyše synček je chorý tak potrebuje starostlivosť... zvýšenú.. Z celého srdca vas prosím o pomoc a srdečne ďakujem za každú pomoc Boh vás žehnaj,spolu to zvládneme

Romana Korenková

Dobrý deň, kvôli koronavírusu som sa ocitla v ťažkej finančnej situácii. Veľmi pekne by som vás preto chcela všetkých prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť o pomoc.

Zuzana Černayová

Pomoc na prekonanie obdobia bez práce a bez príjmu popri prebiehajúcej rekvalifikácii, ktorá bola v marci stopnutá koronakrízou.

Martin Šimko

Prosím o pomoc na pokrytie hypotéky a životných nákladov.

Patrik Pompa

Dobrý deň sme troj členná rodina ktorá potrebuje pomoc

Edita Makulová

Týmto by som Vás chcela požiadať o pomoc k lepšiemu životu našej rodiny, kde živiteľ rodiny prišiel v dôsledku koronakrízy o zamestnanie.

Adriana Makulová

dobry den volam sa adriana chcela by som povedat ze Covid-19 nám spôsobili nemalé problémy.

Michal Žarnovičan

Som pracujúci študent - živnostník. Kvôli opatreniam proti Covid-19 som prišiel o všetky zákazky. Popri práci študujem na VŠ, teda musím platiť školné.