Martina Tomášová

Mám 28 rokov, nakoľko som kvôli korone prišla o brigádu a študujem na SŠ na VOŠ (nadstavba) posledný ročník a nemám nárok na žiadnu dávku od štátu, doteraz ma doslova "sponzorovali" rodičia, no nakoľko tu máme koronakrízu, nevedia ma ďalej finančne podporovať a ja som sa ocitla v tejto ťažkej situácií. Študujem posledný ročník a nerada by som ukončila štúdium a prišla o šancu na lepší, zmysluplnejší a dôstojný život, stále bojujem, dúfam a hľadám cestu..

Lívia Vašková

Som 29-ročna matka so štyrmi detmi v zlej sociálnej a finančnej situácii , značne nám uškodili opatrenia kvôli covid19 ,keďže firma nemohla import export tak skrachovala tým pádom sme priŠli o príjem ktorý čiastočne Kryl aj náklady na zdravotnú starostlivosť o astmatika ktorého vychovávame..sme fakt na línii sos, každá korunka pomôže , keďže nemáme nikoho v rodine ktorý by bol ochotný pomôcť alebo by bol v situácii kedy by mohol pomôcť, študovala som na teologickej fakulte s víziou dobrého slušného uplatnenia v spoločnosti žiaľ štúdium som musela prerušiť kôli rizikovemu tehotenstvu , snažím sa chodiť na brigády kde by som mohla chodiť na pár hodín ale nemá mi kto strážiť deti navyše synček je chorý tak potrebuje starostlivosť... zvýšenú.. Z celého srdca vas prosím o pomoc a srdečne ďakujem za každú pomoc Boh vás žehnaj,spolu to zvládneme

Patrik Pompa

Dobrý deň sme troj členná rodina ktorá potrebuje pomoc

Danka Potočná

Som nepočujúca, komunikujem posunkami, som rozvedená sama sa starám o svoju 11 ročnú dcéru. V čase vypuknutia pandémie COVID - 19 som prišla o prácu. Od 01.07. 2020 som začala pracovať na polovičný úväzok.

Lukáš Kromerinský

Dobrý deň. Volám sa Lukáš , a pochádzam z malého mesta na Záhorí. Touto cestou prosím o pomoc, nakoľko ma čaká operácia kolena. Kvôli Koronakríze som prišiel o prácu, a zostal som nakoniec aj úrazovej nemocenskej starostlivosti. Za každú pomoc , budem veľmi vďačný.

Katarína Belková

Prosba o pomoc -som invalidná dôchodkyňa a potrebujem finančnú pomoc..Sama to nezvládnem.Všetkým vopred veľmi pekne ďakujem.

Pavol Konštiak

Pochádzam zo Žiliny a kvôli koronavírusu som sa ocitol v zlej finančnej situácii. Prišiel som o prácu.

Annamária Eliašová

Veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o pomoc. Sama to nezvladam, kvôli koronavírusu som prišla o prácu a teda aj o príjem a nemám sa na koho obrátiť. Ste mojou poslednou nádejou 🙁

Kamila Hrubcová

Volám sa Kamila a chcem prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť všetkých dobrých ľudí o pomoc.

Martin Horváth

Dobrý deň, volám sa Maťo, mám 31 rokov a kvôli koronakríze som sa dostal do finančných problémov.

Vladimír Tondra

Prosím o pomoc , Môj zamestnávateľ mi skrátil pracovný uväzok, ktorý je jediným príjmom mojej viacdetnej rodiny. Banka mi vypovedala úver, ktorý mám splatiť do konca roka.Prosím Vás o pomoc v tejto ťažkej situácii .

Ján Turányi

Kvôli Covid-19 som stratil prácu čo som vykonal ako dôchodca

Viliam Vizváry

Dobrý deň, som plnoinvalidný dôchodca so ZŤP preukazom a musím si privyrábať, pretože výška môjho invalidného dôchodku je iba 316 Eur. Privirábam si prevádzkovaním živnosti už 41 rokov.

Vladimira Palešová

Prosba a poďakovanie ľudom, ktorí môžu a chcú pomôcť žene, ktorá sama vychováva 5 detí

Miloš Gerši

Výpadok príjmu počas koronakrízy a nemožnosť čerpať príspevok prvej pomoci zverejneného na www.pomahameludom.sk

Valéria Fabóová

Dobrý deň. Dozvedela som sa v televíznych novinách o tomto spôsobe pomoci, tak som sa odhodlala sem napísať.

Daniel König

Som invalidny dochodca, rozvedeny, teraz uz na starobnom dochodku o malej vyske, len 386,70,-eur. a staram sa o 14 rocnu dcerku.

Dana Melichová

Veľká vďaka patrí všetkým dobrým ľuďom, ktorí pomáhajú tým, ktorí to potrebujú....

Michal Kačáni

Ahojte,neviem ako začať,ale rád by som chcel požiadať o príspevok z Matovičovho fondu pre ludi ktorých zasiahla korona kríza. Všade sa píše,že podnikatelia potrebujú pomoc a aj ju asi dostanú. Tak bolo by fajn, keby sa nezabudlo aj na fyzické osoby.

Slávka Kolarčíková

Som nepočujúca, komunikujem iba v posunkovom jazyku. Žijem sama v byte , ktorý teraz nemám z čoho platiť. Pred Covid - 19 som pracovala, ale dostala som výpoveď.

Anna Midianaia

Žiadame vás, aby ste mi pomohli zaplatiť jeden mesiac života v internátnej škole.

Iveta Chobotová

Dobrý deň prajem, prosím o finančnú pomoc v nidzi, nakoľko som na ID ktorí mám 158 EUR a z toho nedokážem pokryť moje náklady.

Zuzana Černayová

Pomoc na prekonanie obdobia bez práce a bez príjmu popri prebiehajúcej rekvalifikácii, ktorá bola v marci stopnutá koronakrízou.

Nora Kováčová

Dobrý deň, volám sa Norika, mám 33 rokov. Opatrenia z dôvodu Covid-19 nám spôsobili nemalé problémy.

Patrícia Mráziková

Podnikateľ, ktorý využil koronakrízu a vyplával z nej ako víťaz, pretože tak sú v našej krajine nastavené zákony

Silvia Vinczeová

Prosba o financnu pomoc z FVP aj pre slobodnu maminu so 4r. synom, nakolko pocas korona krizy som s malym nezapadla do ziadnej skupiny pomoci napriek tomu ze skolky boli zavrete a nebola sanca pracovat ani par hodin bez skolky...

Dagmara Kellnerová

Od polovice marca pociťujeme obrovský nápor na ochranu zdravia mojich dvoch nevyliečiteľne chorých dcér

Adrian Farkaš

Finančné prostriedky potrebujem na platenie účtov, lieky, stravu.

Marek Konrády

Prosím o poskytnutie jednorázovej výpomoci pre mňa a moju rodinu.