Ela Krchnavá

Z dôvodu pandémie koronavírusu sa zatvorila tanečná škola, v ktorej som dlhodobo pôsobila ako lektorka tanca. Viac ako rok bola tanečná škola zatvorená a aktuálne opatrenia umožňujú vzdelávať iba online, na čo žiaľ nemáme priestor.
Chcem prispieť

Adam Podgorski

Dobrý deň, som 30 ročný prevádzkovateľ občianskeho združenie Academy 4 you, ktoré je zamerané na rozvoj športových aktivít pre deti a mládež.
Chcem prispieť

Denisa Graňáková

Pracujem vo fitness centre, ktoré bolo kvôli pandémií 11 mesiacov zatvorené Opäť žiadam o príspevok nakoľko následky výpadky príjmu pretrvávajú.
Chcem prispieť

Jana Peľáková

Dobrý deň. Touto cestou prosím o finančnú pomoc, z dôvodu straty zamestnania a kvôli situácii spojenej s pandémiou si do teraz nemôžem nájsť prácu. Preto som sa rozhodla podať túto žiadosť o príspevok z FVP. Ďakujem
Chcem prispieť

Viliam Vojtek

Som otec rodiny a živnostník (taxikár), koronakríza ma s malým synom a manželkou dostala takmer na ulicu, kedže som mal doma príjem iba ja o ktorý som prišiel.
Chcem prispieť

Jozef Podskľan

Uchádzam sa o príspevok z fondu vzájomnej pomoci, sám sa starám o maloletú dcéru, pre Covid 19 som prišiel o prácu, splácam hypotéku na bývanie
Chcem prispieť

Martina Giertlová

Potrebujem pomôcť po pracovnom úraze na pomoc liečby a liekov..A hlavne pre moje deti aby som im mohla kúpiť potrebné veci keďže nás manžel vyhodil na ulicu bez všetkého...
Chcem prispieť

Marianna Matusová

Od novembra minulého roku bývam v krízovom centre. Predchádzalo tomu veľmi náročné obdobie, kedy som počas pandémie stratila prácu v zahraničí, skončila som sama, bez rodiny, na ulici a nevedela som, čo robiť.
Chcem prispieť

Renáta Bogárová

Ľudia z Dobrým srdieckom Pomôžte mi zvládnuť túto zlu situáciu starať sa zo dňa na deň odkiaľ deťom na jedlo a potreby pre nich nesmierne budem vdcana za každé maličké 1euro dokáže zmeniť nás život a hlavne deťom zabezpečiť všetko potrebné len z vašou pomoc môžme deťom vycarit úsmev na tvári Verím a modlím sa nech mame pokoj od biedi.
Chcem prispieť

Katarína Koroncziová

Som mladá nastávajúca mamička, ktorá počas Covidu prišla o prácu, a v čase tehotenstva bolo zložité nájsť si novú prácu v oblasti môjho zamerania
Chcem prispieť

Kristína Polerecká

Zlá situácia v kultúrnom a kreatívnom priemysle sa dlhodobo podpísala na neschopnosti nájsť si prácu v tomto sektore. Viac ako 90% ľudí prišlo natrvalo o zamestnanie bohužiaľ nie každý si dokázal nájsť uplatnenie v inom sektore, ktoré sú podobne zasiahnuté pandémiou. Som manažérkou v oblasti hudby venujem sa práci s umelcami už viac než 4 roky. Už viac než rok nemôžem vykonávať viac ako 90% svojich aktivít a prišila som tak o prevažnú väčšinu svojich príjmov.
Chcem prispieť

Filip Pokorný

Ako "pracovník kultúry" som už dlhodobo bez možnosti vykonávať svoju profesiu. Pandemická situácia pretrváva a takisto aj finančná tieseň do ktorej som sa dostal.
Chcem prispieť