Martina Mihalkovičová

Dobrý deň, z dôvodu pandémie už nemôžem vykonávať svoju prácu event managerky. Táto situácia je ťažká, aj keď sa snažím nájsť si novú prácu, potrebujem finančnú pomoc.
Chcem prispieť

Ľubor Kulich

V živote človeka prídu niekedy aj ťažšie chvíle a neuvedomí si, aké ľahké je stratiť príjem, nemať rezervu a nezvládať situáciu počas pandémie.
Chcem prispieť

Marek Mackovič

Žiadam o podporu v časoch covid. Keďže nemôžem vykonávať moju prácu, ktorou je filmárčina, prišiel som do situácie, kedy potrebujem pomoc.
Chcem prispieť

Lukáš Chovan

Pred Korona krízou som mal sľubne rozbehnutú prácu pre jeden letenkový portál. To však všetko zmenila táto kríza...
Chcem prispieť

Lucia Šuláková

Dobry den,prosim Vas som slobodna matka tejto krasnej dcerky Miriamky ktoru vychovavam sama je to velmi tazke pracovala som vzdy ako nahle som otehotnela ostala som doma na rodicaku aj stoho sme ledva vyzili ?? ostavalo nam ledva 20e na mesiac potom som si nasla pracu mala isla do skolky tak som zarabala vystacilo nam to docela fajn ale prisla korona kriza a mne zmluvu nepredlzili ?? teraz si naist pracu bude este tazsie ako predtym a to sa musim zamestnat len na rannu kedze malu nemam kde nehavat ale takych robot nieje vela dakujem Vam pekne co i len za precitanie ???????
Chcem prispieť

Juraj Mačuga

Touto cestou by som vás veľmi rád poprosil o finančnú výpomoc na prekonanie ťažkej životnej situácie v čase koronakrízy.
Chcem prispieť

Zoltán Sztojka

Dobrý deň, som bývalým domovákom, po odchode z Detského domova, som chcel mať riadne vzdelanie, či už s maturitou alebo VS., tak som opäť začal chodiť do školy, dennou formou. Počas štúdia som musel chodiť aj na brigádu, keďže od štátu ako nezaopatrená osoba, nedostávam nič, iba rodinné prídavky vo výške 24,55. Brigádoval som v jednej reštaurácií, by som mal na základné životné potreby, ako cesta do školy, obedy v škole, na školské potreby, zaplatenie bývanie či na oblečenie a stravu. Žiaľ počas COVID 19 som prišieľ o brigádu, keďže reštaurácia sa už neotvorila. Bol som z toho veľmi smutný, keď som volál na úrad práce, na čo by som mal nárok, tak mi pani úradníčky povedala na nič, iba na rodinné prídavky vo výške 24,55 eur. Čo som bol veľmi z toho smutný a sklamaný.
Chcem prispieť

Nora Majidi

Žiadam o podporu v časoch, kedy skončila moja celoživotná práca v troskách a neviem robiť to, čo viem.
Chcem prispieť

Adam Ligač

Dobrý deň, o stránke a možnej pomocí som sa dozvedel dnes pomocou internetu a som v dosť ťažkej situácii tak by som ju skúsil využiť.
Chcem prispieť

Monika Pecková

Dobrý deň, som majiteľka reštaurácie a vďaka situácií s koronavírusom som prišla o časť svojho príjmu, kvôli nariadeniu vlády. Máme obmedzený predaj na minimum už skoro 5 mesiacov a pomoc naozaj potrebujem
Chcem prispieť

Natália Pecková

Dobrý deň, z dôvodu pandémie som prišla o možnosť plnohodnotne vykonávať svoju prácu, nakoľko pracujem v personálnej agentúre a kvôli súčasnej situácii sme prišli o veľa klientov a nemáme ani nové ponuky. Verím že táto situácia je tažka nielen pre mňa ale aj mnoho iných ľudí, ktorí potrebujeme pomocť.
Chcem prispieť

Monika Rišková

Keďže korona kríza ma postihla v úplne každom smere života a moje úspory už sú minuté a dostávam sa do mínusu, rozhodla som sa osloviť dobrých ľudí o pomoc.
Chcem prispieť