Anna Beňáková

Niečo o mne: Sme trojčlenná slušná rodina.vychovala som 5deti..dnes sú už vsetke dospelé a žijú svoj život.. najstarší syn je niekde v zahraničí ani neviem kde lebo sa už dlhé roky neozval....ďalšia je dcéra má dva detičky a žije tiez chudobne ako my.ked môže pomôže nám ..ci uz zo stravou alebo peniazmi..ďalšia dcéra má jedno dieťa ale tá žije v krízovom centre pretože nemá svoje bývanie tak ,ako aj my ...jeden syn mi zomrel keď mal 13 rokov..bolo to veľké utrpenie ...a posledný syn je dospelý ale slobodný tak býva s nami v podnájme...prácu nemá lebo nikde nechcu prijať,a ešte teraz v čase krízy absolútne nie. občas mal brigady ak mu zavolali..že majú voľné...žijeme veľmi biedne....manžel je ID pracovať vôbec nemôže jeho dôchodok je 230eu.ja momentálne pracujem na dohodu,kde zarobím cca 290eur...naše prijmi su nízke a nevystacia nám na pokrytie všetkých výdavkov ako su:jedlo,lieky,hygiena,cestovné do prace a veľa ďalšieho.. keď tu nebol ešte vyhlásený núdzový stav ,tak som si pekne privyrabala aj brigadne no žiaľ teraz to možné nieje pretože mame núdzový stav a brigádovať sa nedá nikde..tie peniaze mi veľmi pomáhali lebo sme mohli mat každý týždeň aspoň niečo zarobené a každý deň na chlieb ale teraz keď dostanem výplatu tak ta mi cela ide na nájom..manžel dostáva invalidný dôchodok a to nakúpime stravu a lieky.a uz je po peniazoch. Momentalne som majiteľovi dlžná za februarovy nájom 300eur..pomôžte nám vyplatit nájomné. Vela krát sa stáva ze nemám ani na desiatu do práce. . Som šťastná že máme aspoň nejakú strechu nad hlavou...stále nám pomôže dcéra doložiť k nájmu keď nám to nevyjde alebo chodím predávať nejaké veci aby som mala doložiť k nájmu...o strave ,hygiene a oblečení ani nehovorím.nemam si ako pomôcť ani neviem ako ...skúsila som tuto stránku či sa náhodou nepostasti....potrebovali by sme pomoc aj materiálnu..manžel bol operovaný 2 krát na srdce plus má vysoký tlak aj bronchotidu....na deň musi vypiť 20 tabletiek ,tie ho držia pri živote...museli sme ísť k lekárke aby mu dali lacnejšie lieky lebo tie originál čo mal brať sme nemali ako vybrať boli drahe..žijeme v jednej plesnivej izbicke.kludne mozte prísť a presvedčiť sa.ale ďakujem Bohu že aspoň to máme a niesme na ulici...prosím dobrých ľudí o pomoc.POMOZTE NAM DOSTAT SA Z DLHOV A ZIT DÔSTOJNE.
Chcem prispieť

Benedikt Badánik

Otec rodinky, ktorý je živiteľom žiaľ kvôli pandémii COVID-19 musel obmedziť svoje zahraničné cesty a plat sa mu výrazne znížil nakoľko úspešne pôsobí v leteckom priemysle.
Chcem prispieť

Zdenka Grežova

Veľmi pekne vás prosím o pomoc v núdzi som dôchodkyňa kvôli druhej vlne pandémii a následnemu uzatvoreniu prevádzok mi od januára nepredlzili zmluvu na dohodu a prišla som o časť finančných prostriedkov prosím prečítajte si môj príbeh veľmi pekne vám ďakujem za každú pomoc
Chcem prispieť

Lukáš Čeman

Som živnostník a kvôli pretrvávajúcej pandemickej situácii nemožem vykonávať svoju činnosť: organizovanie lezeckých kurzov.
Chcem prispieť

Alexandra Lačoková

Korona kríza zastihla každého. Cestovný ruch však trpí a kvôli neexistujúcej sezóne som sa ocitla v situácií, kedy vypĺňam tento profil.
Chcem prispieť

Roman Fronko

Som živiteľ štvorčlennej rodiny, bohužiaľ od leta nie som schopný si nájsť prácu nakoľko pandémia ovplyvnila ponuky na pracovnom trhu.
Chcem prispieť

Patrik Šarközi

Ahojte priatelia moje meno je Patrik Šarközi. V Januári minulého roku som opustil prostredie detského domova a momentálne žije v Bratislave.
Chcem prispieť

Denisa Horváthová

Dobrý deň. Volám sa Denisa . Mám 7.mesačneho synčeka. Prišla som o príjem počas Pandémie. Preto som sa rozhodla, osloviť všetkých dobrých ľudí, prostredníctvom portálu. Ľudiaľuďom.sk ,o pomoc v ťažkej, zlej ,životnej situácii.
Chcem prispieť

Roland Illés

Pandémia ovplyvnila mnoho domácností, tak ako aj moju nakoľko ma pripravila o zamestnanie.Kvôli strate príjmom som sa rozhodol podať žiadosť o príspevok z tohto fondu
Chcem prispieť

Jakub Šedivý

Žiadam o pomoc z dôvodu obmedzenia mojho príjmu o viac než 80% z dôvodu krízy, ktorá nás zasiahla a pomoc pre kultúrnu obec od štátu, narozdiel od ostatných krajín, je takmer nulová. V tejto neistote som bol schopný po celý rok fungovať a s priateľkou tvoriť z vlastných zdrojov, nahrať a vydať album, ale po tomto náročnom roku už nedokážeme finančne pokryť svoje základné potreby (odvody, potraviny, nájomné).
Chcem prispieť