Filip Kušev

Dobrý deň priatelia. Obraciam sa na Vás s prosbou o finančnú pomoc v časoch, ktoré zasiahli svojim spôsobom každého z nás, niektorých však najme po finančnej stránke a ja som jedným z nich.
Chcem prispieť

Ladislav Varga

Počas prvej vlny pandémie som prišiel o všetko. 3 mesiace bez práce spotrebovali moje úspory. Teraz, keď už sa práca opäť začala rozbiehať, v najlepšom opäť pracovať nemôžem. Som na pokraji finančných síl.
Chcem prispieť

Terézia Hanudelová

Kvôli koronavírusu som sa ocitla v ťažkej finančnej situácii. Veľmi pekne by som Vás preto chcela všetkých prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť o finančnú pomoc.
Chcem prispieť

Lukáš Hrdlička

Dobrý deň prajem , chcel by som Vás pekne poprosiť a finančnú pomoc , bohužial sa neviem zamestnať kvoli situácii ohladne covid-19 pretože by to bolo pre mňa život ohrozujúce .
Chcem prispieť

Martin Sojka

Prvom rade by som vás chcel veľmi poďakovať všetkých,ktorý pomôžu v ťažkej situácii a vedia pochopiť aké to je Teraz pomoc potrebujem ja a moja rodina no nikdy nevieš kedy tu pomoc budeš potrebovať ty sam.
Chcem prispieť

Ján Buday

Neľahká situácia kvôli korona kríze. Živím sa cestovným ruchom no bohužiaľ tento segment prestal existovať.
Chcem prispieť

Jarmila Tokarova

Dobry den sme rodinka v zlej finančnej situacii moj manzel je po operacii srdca ma 3 cievny bajpas poebera iba polovicny dochodok co je 190eur ja som pracovala ako upratovacka v kauflande nakolko prisiel virus ma prepustili nemam pracu a v takom case si ani nedokaZem najst nakolko nikoho neprimaju sme na tom financne Zle je tu zima a mi.nemame ani na kupu dreva a zakladnuvh potravin nakolko to co poberame nam sotva vystaci na najom a preto som.sa rozhodla napisat vam a poprosit vas o prispevok na kupu dreva a na potraviny
Chcem prispieť

Viera Muráni

Som na čiastočnom invalidnom dôchodku pre operácie chrbtice. Mám ešte jednu neplnoletú dcéru a žijeme v podnájme. Počas pandémie som prišla opakovane o prácu upratovačky v nákupnom centre. Prosím o pomoc.
Chcem prispieť