Anna Puklejová

Týmto by som chcela poprosiť dobrých ľudí o pomoc, nakoľko sme sa kvôli pandémii ocitli v ťažkej životnej situácii. V čase karanténny mi zamestnávateľ ukončil pracovný pomer, nakoľko som sa v stanovený deň nemohla dostaviť na podpísanie predlženia pracovnej zmluvy. Manžel je toho času tiež nezamestnaný a po prekonaní Covid – 19 si ťažko hľadá zamestnanie.
Chcem prispieť

Michal Marenčin

Dobrý deň, minulý rok v septembri som prišiel o prácu. Pracoval som ako obchodný zástupca vo firme ktorá poskytovala benefity pre zamestnancov a keďže je teraz väčšina zamestnancov home office, náš produkt stratil zmysel a moja pracovná zmluva bola rozviazaná.
Chcem prispieť

Roland Illés

Situácia spojená s pandémiou a obmedzeniami ma naďalej ovplyvňuje, a keďže som si nedokázal nájsť prácu , som sa rozhodol podať túto žiadosť o príspevok z fvp.
Chcem prispieť

Roman Kanči

Obraciam sa s prosbou na dobrých ľudí chcem poprosiť o jednorazový príspevok z FVP o podporenie mojej situácii Ďakujem
Chcem prispieť

Michal Kráľ

Uchadzam sa o pomoc z FVP, kedze ako pracovnik v kulture som v dosledku pandemie Covid 19 prisiel o vacsinu prijmov a zaroven prepadol sitom statnej pomoci.
Chcem prispieť

Svetozár Moravčík

Zlá situácia v kultúre stále pretrváva a my "pracovníci kultúry" sme ostali v štichu a následky pandémie budeme pociťovať ešte dlho po jej odznení. Som promotér kultúrnych podujatí a DJ a kvôli koronkríze a pandémii nemôžem už vyše roka vykonávať viac ako 90% svojich aktivít a prišiel som tak o prevažnú väčšinu svojich príjmov.
Chcem prispieť

Lucia Škaláková

Investovala som do podnikania, chcela som aby sa ľudia v mojej prevádzke cítili dobre, aby sa mali kde stretávať. Covid 19 to zmenil - prišla som o prácu, úspory-zadlžila som sa.
Chcem prispieť

Michaela Hlatká

Podpora na financovanie liečby, neurorehabilitácií a terapií pre synka Adamka, 5ročného neverbálneho autistického chlapčeka s operovanou cievou v mozgu . Ďakujem všetkým za podporu pri náročnej ceste vpred pri synkovi a popri mojom zložitom období si nájsť prácu .
Chcem prispieť

Oliver Dvorský

Som mladý producent/DJ ktorý prišiel kôli pandémii o svoju prácu ktorú som vykonával roky. Situácia sa po prvej výzve moc nezlepšila tak som sa rozhodol požiadať o pomoc znova.
Chcem prispieť

Martin Šulc

Opatrenia štátu proti covid-19 ma behom jedného roka pripravili dvakrát o prácu. Neskôr ma samotné ochorenie dostalo na úplné dno.
Chcem prispieť

Tatiana Janová

Potrebujeme pomoc so zaplatením dlhov na komunálnom odpade a na potraviny a vitamíny pre vnučku, ktorá prekonala covid a má zdravotné následky.
Chcem prispieť

Adriana Smutná

Prosba o finančnú pomoc na platenie hypotéky, nájomného, a na pokrytie životných nákladov - som invalidná dôchodkyňa .
Chcem prispieť