Kristína Polakovičová

Tak veľmi sa tešili. Bol máj 2020. „Doslova sme skákali od radosti, splnil sa nám sen,“ hovorí Kristína. No v očiach sa jej namiesto iskričiek šťastia hromadia slzy. Neubehol ani rok a všetko je inak. Hrozivo inak.
Chcem prispieť

Jana Schweighoferova

Mojou prácou je cestovný ruch a ten sa stále nepostavil na nohy. Vyzerá to, že najbližšie mesiace nebudú o nič lepšie, a tak som zvolila túto cestu, aby som požiadala o pomoc.
Chcem prispieť

Helena Makulová

Prosím pomôžte mi zvládnuť tento biedny život, bez rodiny a deti som bezmocná a vyčerpaná z starosti ako prežiť zo dňa na deň
Chcem prispieť

Ela Krchnavá

Už roky sa živím prácou promotérky a produkčnej v oblasti hudby a kultúry. Koronakríza ma pripravila o všetky akcie spojené s mojím povolaním.
Chcem prispieť

Eva Kučíková

Som tanečnica, ktorá nemôže naplno vykonávať svoju činnosť. Som zamestnaná na 50% úväzok a môj príjem mi nedovoľuje zaplatiť bežné výdavky. Rozhodla som sa preto požiadať o pomoc z Fondu vzájomnej pomoci. V krátkom texte Vám predstavím svoju situáciu.
Chcem prispieť

Martin Mikulka

Kvôli pandemii som prišiel o príjem z oblasti kultúry. Napriek priaznivejšej situacii sa kultúrny priemysel neobnovil v plnej miere a preto som nútený požiadať o pomoc takouto formou.
Chcem prispieť

Mária Sumelová

Prosím dobrých ľudí z fondu vzájomnej pomoci o finančnú pomoc potrebnú na zaplatenie nájmu a základných životných potrieb. Ďakujem za pomoc.
Chcem prispieť

Nora Majidi

Mojou prácou je tanec a výučba tanca a tie sa od covidu stále nepostavili na nohy. Keďže tanec je kontaktný z jeho povahy, je to prvá vec, ktorú ľudia stopnú, keď sa cítia ohrození. Najbližšie mesiace stále nevyzerajú, že sa situácia zmení, a tak som zvolila túto cestu, aby som požiadala o pomoc.
Chcem prispieť